Продам коммерческую недвижимость - объект сферы услуг Волынская область, Жидичин, 200 м2, №15175213

ID Объявления: 15175213
Добавлено: 08.07.2021
Просмотров объявления: 0
Просмотров контактов: 0

Волынская область, Киверцевский район, Жидичин

Продажа объект сферы услуг

Возможен торг Возможен кредит
Площадь 200м 2
Комнат 4 и больше
Этаж 1
4 420 000
170 000
138 125

Характеристики

Общая площадь: 200 м 2
Количество комнат: 4 и больше
Этаж: 1

Описание

Продам земельну ділянку площею 60 соток, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, з розпочатим будівництвом. на території знаходяться будівлі:

1. Корпус 2х поверхова будівля, площа забудови -66,64 м.кв., розташоване на території яку можна окремо огородити площею 10-14 соток. Можливе використання як житловий будинок, в приміщені є облаштована баня,санвузол, кімната відпочинку, Вихід до води, облаштовані сходи до води, низ сходів забетонований в металі. Окремо є місце для встановлення чанів, є виведені комунікації, ігровий майданчик. Є можливість зробити окремий заїзд. Можливий продаж як окремий об’єкт.

2. Зона відпочинку 6 альтанок, проведено світло,дерев’яні трапи до кожної альтанки, ідеальне місце для зони відпочинку, рибальства, проведення фестивалів…
На території є велика альтанка, побудована на повноцінному фундаменті, на якому можна побудувати житловий 2х поверховий будинок. ресторан, проведено електроенергію, воду, каналізацію. Вихід до води, облаштовані сходи до води, низ сходів забетонований в металі.На території є футбольне, волейбольне поле, місце під кемпінг.Можна територію огородити, зробити окремий вхід.

3. Вежа, офісне приміщення,кухня, прохідна, оглядовий майданчик:
-1 поверх побутове приміщення.
-2 поверх кухня (холодний/гарячий цех),санвузол, душ.
-3 поверх офісне приміщення.
-4 поверх оглядовий майданчик.
/проведена вода (холодна, гаряча бойлер), каналізація, електрика,2 і3 поверх опалення грубки дерево/

4. Склад:
— закрите приміщення
— дровітня
— альтанка

5. електрощитова: потужність 50 к.Вт., 3 фази.

6. Приміщення площею проект понад 200м.кв. найкраще використання як ресторан. ( можливо використовувати як склад, майстерня. інше.) Можливість розведення риби є ставок, з постійним оновленням води, надлишок води зливається, є джерело, стоїть глубинний насос, В приміщені 4 стоїть помпа, типу гідрант, роздача води в будівлі 1.2.3.4.5.7.
навколо ставка є зона для встановлення альтанок.
Можливість встановлення автозаправки, вся територія огороджена.
Є можливість поділу ділянки з приміщеннями, та продаж як окремі об’єкти комерційне чи житлове використання, до кожного є можливість зробити окремий доїзд, та огородити.

Удобства и коммуникации

  • Бойлер
  • Интернет
  • Кондиционер
  • Охрана здания, территории
  • Телефон

Пожаловаться