Реєстр речових прав був відкритий в Опендатабот. Нині українці зможуть стежити за інформацією про статус нерухомості і буде отримувати повідомлення. Про даному сказала прес-служба Опендатабот.

«Якщо ви — володар житла, для вас принципово стежити за статусом нерухомості. Зараз це можна буде зробити в Опендатабот. Якщо з вашою нерухомістю відбудуться якісь зміни — вам буде потрібно повідомити про це. І ви можете швидко відреагувати на дану ситуацію », — слова Олексія Іванкіна, засновник Опендатабот.

«Будь-яка угода з нерухомістю — напевно ще привід перевірити інформацію про власника і об’єкті, кой вас цікавить. До таких ситуацій належать договір купівлі-продажу, міни, дарування і т.д. Ігноруючи ймовірністю такої перевірки, ви ризикуєте купити житло у особи, яке ніяк не є його власником, або може виявитися, ніби на дану житлоплощу мають майнові права треті особи », — пояснює Ольга Маркевич, юрист Оланс Груп.

Перевірка інформацію про нерухомість і підписатися на зміни можна буде в Опендатабот. Для цього просто додайте Опендатабот в будь-який месенджер, введіть податковий номер власника або код фірми і підпишіться на майно.

Найбільш докладну інформацію про нерухомість можна отримати у виписці з реєстру. Дана послуга коштує 23 гривні і доступна конкретно в боті.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.